Sagopa Kajmer, Cübbeli Ahmet’in özrünü kabul etmedi

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, bir devir cemaatinde yer alan rapçi Sagopa Kajmer‘den özür diledi. Cübbeli Ahmet yayınladığı görüntüde,  “Tamire kalktık lakin tamir edemedik. Kabul etmedi” dedi.

Gazeteduvar’ın aktardığına nazaran, Cübbeli Ahmet, bir periyot cemaatinde yer alan rapçi Sagopa Kajmer ile ilgili konuştu. Cübbeli Ahmet, YouTube hesabından yayınladığı görüntüde rapçiyle ilgili, “O kardeş geldi, gitti. Ailecek konutuna de gittik, geldik. Bayağı bir muhabbet hasıl oldu. Hatta Risalei Kudsiyye’den müzik yaptı. Ancak sonra bizim de kabahatimiz şöyle olabilir. Bizi bir sefer görmeye geldi. Aşağıdaki kimi arkadaşlar “müsait değil” demişler ya da ben mi “müsait değilim” üzere bir şey mi dedim, duydu, bilmiyorum. Öyle bir şey oldu. Aklımda bu türlü bir şey var. O orada hassas bir yapıya sahip olabilir. O denli bir darılma durumu oldu. Ondan sonra tamire kalktık fakat tamir edemedik. Kabul etmedi” sözlerini kullandı. 

Sagopa Kajmer’den tekrar özür dileyebileceğini söyleyen Cübbeli Ahmet, “Ama biz onun aleyhine bir şey konuşmadık. Benim hakkımda, ‘Biz onunla arkadaşlık ettik, gittik, geldik, özel muhabbetimiz oldu, o bana düzgün ahlaklı davranmadı’ diye bir şeyi varsa şahsım ismine özür de dilerim. Hakkımı da helal ederim. Benim aleyhime konuştuysa da helal ederim, ben bunu gündem yapmadım ve yapmam” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir